Używane samochody dostawcze - poleasingowe z finansowaniem

Mamy pojazd, który potrzebujesz.
Dostępny w promocyjnym finansowaniu!

Sprawdź szczegóły oferty

PRZEMYŚLANY WYBÓR

MAN TGE – solidny partner na trudne czasy.

TO NIE VAN. TO MAN.

MAN TGE typu furgon o pojemności przestrzeni ładunkowej 14,4 m3 oraz 11,3 m3 z zabudową MODUL – SYSTEM obejmującą m.in. drzwi wewnętrzne przesuwne, składane półki boczne oraz kamerę cofania.

 

Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży MAN Financial Services

Znajdź przedstawiciela


LISTA PRODUKTÓW

Dopasuj odpowiedni produkt finansowy dla potrzeb Twojej firmy.

Korzystając z finansowania MAN FS masz możliwość wyboru odpowiedniego produktu finansowego dla potrzeb Twoej firmy. Od Najmu Długoterminowego poprzez Leasing Operacyjny aż po Kredyt. Każdy z tych produktów ma inne cechy i korzyści - zapoznaj się z nimi poniżej.


KREDYT

Wybierając kredyt w ofercie MAN Financial Services możesz nabyć najnowsze technologie MAN, zachowując równocześnie elastyczność finansową, a na koniec masz do wyboru wygodne opcje zakończenia umowy.

Czym wyróżnia się ten produkt:

 • Możliwość zakupu używanego samochodu w ratach miesięcznych nawet do 5 lat
 • Możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń bankowych takich jak CPI, RTI lub GAP
 • Wszystkie formalności w jednym miejscu – One Stop Shopping
 • Kompleksowa obsługa dedykowanego opiekuna MFS

Dla kogo:

 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą
 • MŚP
 • Duże firmy
 • Osoby, które chcą zrealizować zakup za gotówkę

Najem długoterminowy

Chcesz, aby dla Twojej firmy jeździł niezawodny, nowoczesny pojazd dostawczy MAN? Nic prostszego! Wybierz ofertę najmu długoterminowego wraz z indywidualnie skalkulowaną ratą.

Korzyści wynajmu MFS:

 • Wszystko w 1 racie miesięcznej – rata zwiera: finansowanie, ubezpieczenie wieloletnie, podatek drogowy, koszt rejestracji, gwarancję na pojazd i kontrakt serwisowy na cały okres trwania najmu.
 • Zachowanie zdolności inwestycyjnych – wynajmując pojazd, Klient nie blokuje własnego kapitału i nie ma problemu z utratą wartości nabytych pojazdów. To bezpieczne rozwiązanie, gdy Klient planuje w przyszłości inwestycje.
 • Łatwiejsze zarządzanie budżetem firmy – gdy Klient korzysta z wynajmu, koszty użytkowania są stałe, zaplanowane i zagwarantowane z wyprzedzeniem.
 • Obsługa posprzedażna – Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją floty (oprócz opon, paliwa i kierowcy).
 • Kompleksowa obsługa w likwidacji szkód komunikacyjnych.

Dla kogo:

 • Rozwiązanie dla firm transportowych oczekujących kompleksowej obsługi serwisową w kraju i za granicą.
 • Firmy, które nie chcą inwestować środków finansowych w zakup auta.
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą, MŚP, duże firmy.

Rata zawiera:

 • Ubezpieczenie OC/AC/NW
 • Podatek drogowy
 • Koszty rejestracji
 • Kontrakt serwisowy COMFORT - Opcja dodatkowo płatna (Koszt doliczony do raty indywidualnie, po wycenie konkretnego pojazdu).

LEASING OPERACYJNY

Wybierając leasing w ofercie MAN Financial Services możesz nabyć najnowsze technologie MAN, zachowując równocześnie elastyczność finansową, a na koniec masz do wyboru wygodne opcje zakończenia umowy.

Korzyści wynajmu MFS:

 • Niskie miesięczne raty.
 • Wszystkie formalności w jednym miejscu – One stop Shopping.
 • Kompleksowa obsługa dedykowanego opiekuna MFS.
 • Szybka i łatwa procedura.
 • Brak kosztów dodatkowych.
 • Elastyczny okres finansowania – od 24 do 60 m-cy.
 • Opcje na zakończenie – po zakończeniu umowy pojazd dostawczy można zwrócić albo wykupić.

Dla kogo:

 • Jednostki poszukujące kosztów.
 • Firmy, które nie chcą inwestować środków finansowych w zakup auta.
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą, MŚP, duże firmy.

PORÓWNAJ CECHY PRODUKTÓW FINANSOWYCH

Wybierając optymalną formę finansowania Twojego nowego MAN’a porównaj cechy produktów i wybierz taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

  NAJEM DŁUGOTERMINOWY LEASING OPERACYJNY KREDYT UŻYWANE
Modele, rocznik Do 5 lat Do 8 lat Nowe niezarejestrowane rok produkcji 2020, 2021
Okres finansowania 1, 2 lub 3 lata 2, 3, 4 lub 5 lat 1, 2, 3, 4 lub 5 lat
Opłata wstępna 0 od 0 do 45 % od 0 do 50%
Opcje na zakończenie umowy Zwrot pojazdu Zwrot pojazdu lub wykup Spłata do 0
Ubezpieczenie komunikacyjne Obowiązkowe w cenie raty Opcjonalne w racie lub płatne jednorazowo Obowiązkowe VWSU w racie lub płatne jednorazowo
Rata zawiera
 • Ubezpieczenie OC/AC/NW
 • Ubezpieczenie Truck Assistance
 • Podatek drogowy
 • Koszty rejestracji
 • Kontrakt serwisowy COMFORT
 • Ubezpieczenie OC/AC/NW
 • Ubezpieczenie komunikacyjne  - jeśli zostało doliczone
 • Ubezpieczenie bankowe- jeśli zostało doliczone.

 

Zawartość pakietu Comfort:

Kontrakt serwisowy Comfort zabezpiecza wszystkie planowe prace przeglądowe zgodnie z harmonogramem i zaleceniami producenta. MAN również zarządza kontraktem przejmując obowiązki administracyjne i organizacyjne.Wszelkie prawa gwarancyjne i napraw dobrej woli zostają utrzymane.

Zawartość pakietu ComfortSuper:

Jako kontrakt przeglądowo-naprawczy, ComfortSuper  zawiera planowe prace przeglądowe zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a także naprawy bieżące wynikające z normalnego zużycia eksploatacyjnego. Kontrakt zapewnia kompleksową ochronę serwisową pojazdu.

 

JAK SFINANSOWAĆ POJAZD?

Zobacz jak łatwo w kilku krokach możesz skorzystać z dowolnej opcji finansowania Twojego Nowego MAN’a.

 

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

1

Wypełnij formularz kontaktowy. Nasz przedstawiciel oddzwoni do Ciebie.

2

Ustal warunki umowy w rozmowie z przedstawicielem.

3

Podpisz przygotowaną umowę.

4

Odbierz pojazd.


MASZ PYTANIA?

Znajdź dla siebie odpowiednią osobę do kontaktu lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Szybki kontakt zwrotny...

Pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez MAN Financial Services Poland Sp. z o.o.

Administrator danych:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAN Financial Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Wolicy, Al. Katowicka 9A, 05-830 Nadarzyn, adres korespondencyjny: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa (dalej: MAN FSP).
Dane kontaktowe:
Z MAN FSP można się kontaktować poprzez adres e-mail: mfsdok@vwfs.com lub pisemnie na adres siedziby administratora.
W MAN FSP wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail: IOD_MFS@vwfs.com lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
Cele oraz podstawy prawne przetwarzania danych osobowych:
Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez MAN FSP w celach:

 1. Skontaktowania się z Panią/Panem po otrzymaniu od Pani/Pana wypełnionego formularza kontaktowego  – podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda wyrażona poprzez działanie polegające na wypełnieniu i przesłaniu do MAN FSP formularza kontaktowego;
 2. Przedstawienia Pani/Panu oferty marketingowej MAN FSP na Pani/Pana wniosek – podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda wyrażona poprzez działanie polegające na zawnioskowaniu o ofertę marketingową MAN FSP;
 3. Rozpatrywania reklamacji – w zakresie, w jakim rozpatrywanie reklamacji, wniosków i żądań podlega pod przepisy prawa, podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest niezbędność przetwarzania do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze; w pozostałym zakresie podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionym interesem MAN FSP jest możliwość rozpatrywania wniosków i reklamacji klientów oraz udzielenia odpowiedzi na nie;
 4. Obrony przed roszczeniami w związku z prowadzonymi przez MAN FSP w stosunku do Pani/Pana działaniami wynikającymi z wypełnienia przez Panią/Pana i przesłania do MAN FSP formularza kontaktowego – podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionym interesem MAN FSP jest możliwość obrony przed roszczeniami;
 5. Związanych z prowadzoną działalnością administracyjną i gospodarczą MAN FSP, w szczególności zapewnieniem systemu kontroli wewnętrznej, audytami, zarządzaniem ryzykiem operacyjnym, zapewnieniem bezpieczeństwa systemów informatycznych – podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionym interesem MAN FSP jest możliwość stabilnego i bezpiecznego prowadzenia swojej działalności, w tym zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych;
 6. Archiwalnych – podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionym interesem MAN FSP jest możliwość zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów związanych ze świadczeniem usługi lub zgodności działania administratora z przepisami prawa.

Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane:
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:

 1. Do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na skontaktowanie się z Panią/Panem na Pani/Pana wniosek lub przedstawienia Pani/Panu oferty marketingowej MAN FSP, nie dłużej jednak niż przez okres 30 dni od momentu skontaktowania się z Panią/Panem przez MAN FSP lub przedstawienia Pani/Panu oferty marketingowej MAN FSP;
 2. Do momentu przedawnienia roszczeń – dla celów związanych z obroną przed roszczeniami
  w związku z prowadzonymi przez MAN FSP w stosunku do Pani/Pana działaniami wynikającymi
  z wypełnienia przez Panią/Pana i przesłania do MAN FSP formularza kontaktowego oraz celów związanych z rozpatrywaniem reklamacji;
 3. Przez okres nie dłuższy niż najdłuższy okres wynikający z okresów wskazanych w punktach powyżej – dla celów związanych z prowadzoną działalnością administracyjną i gospodarczą MAN FSP oraz archiwalnych.

W przypadku wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych na podstawie uzasadnionego interesu administratora, MAN FSP  zaprzestanie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w tym zakresie, chyba że będzie w stanie wykazać, że w stosunku do Pani/Pana danych istnieją dla niego ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pani/Pana interesów, praw i wolności, lub dane będą niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
Odbiorcy danych:
Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawionym do otrzymania danych na mocy przepisów prawa.
Pani/Pana dane osobowe mogą być także przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie MAN FSP, m.in. podmiotom z Grupy Volkswagen, dostawcom usług IT, podmiotom świadczącym usługi call center, archiwizacji, niszczenia dokumentów, audytowe, marketingowe oraz inne usługi administracyjne – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.
Prawa osoby, której dane dotyczą:
Przysługują Pani/Panu następujące prawa:

 1. Prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania;
 2. Prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych – w zakresie, w jakim podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora;
 3. Prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie, w jakim podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę może Pani/Pan wycofać kontaktując się z MAN FSP poprzez adres e-mail: mfsdok@vwfs.com lub pisemnie na adres siedziby administratora;
 4. Prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od MAN FSP Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego – w zakresie, w jakim podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych;
 5. Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Informacja o wymogu podania danych:
Podanie danych osobowych jest niezbędne do skontaktowania się z Panią/Panem przez MAN FSP.  Bez podania danych osobowych MAN FSP nie nawiąże z Panią kontaktu.


PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czym jest leasing operacyjny?

Jest to rodzaj leasingu, w którym przedmiot leasingu pozostaje własnością leasingodawcy przez cały okres obowiązywania umowy, a leasingobiorca może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu opłatę wstępną i raty leasingowe w pełnej wysokości. Obowiązek dokonywania odpisów amortyzacyjnych spoczywa w całości na leasingodawcy. Podatek VAT naliczany jest oddzielnie dla każdej raty leasingowej.

Na jaki okres mogę zawrzeć umowę leasingową?

Umowa leasingowa może zostać zawarta na okres 24, 36,48 lub 60 miesięcy.

Gdzie mogę złożyć wniosek na finansowanie MAN?

Wszystkie wnioski można złożyć bezpośrednio u Regionalnego Kierownika Sprzedaży MAN Financial Services w Polsce

Jakie są korzyści najmu MAN FS:

 1. Wszystko w 1 racie miesięcznej – rata zwiera: finansowanie, ubezpieczenie wieloletnie, podatek drogowy, koszt rejestracji, gwarancję na pojazd i kontrakt serwisowy na cały okres trwania najmu  
 2. Rozwiązanie dla firm transportowych oczekujących kompleksowej obsługi serwisową w kraju i za granicą
 3. Zachowanie zdolności inwestycyjnych – wynajmując pojazd Klient nie blokuje własnego kapitału i nie ma problemu z utratą wartości nabytych pojazdów. To bezpieczne rozwiązanie, gdy Klient planuje w przyszłości inwestycje.
 4. Łatwiejsze zarządzanie budżetem firmy – gdy Klient korzysta z wynajmu koszty użytkowania są stałe, zaplanowane i zagwarantowane z wyprzedzeniem
 5. Obsługa posprzedażna – Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją floty (oprócz opon, paliwa i kierowcy)
 6. Kompleksowa obsługa w likwidacji szkód komunikacyjnych.

Co się stanie jeśli przekroczę limit kilometrów określony w umowie najmu?

W przypadku przekroczenia limitu kilometrów dopłata za przebieg jest równa 0,10 EURO za każdy dodatkowy przejechany km.

Gdzie mogę otrzymać ubezpieczenie?

Wniosek o ubezpieczenie leasingowanego pojazdu auta można złożyć u dowolnego Regionalnego Kierownika Sprzedaży MAN Financial Services w Polsce.


DOKUMENTY DO POBRANIA

Pobierz dokumenty, których treści mogą Ci się przydać.